Siste dag på treningsleir

Siste dag på treningsleir

I dag var planen at alle elevene skulle gjennomføre minimum 2 økter. De skulle selv ved hjelp av oss finne treninger. Mange var veldig slitne og satte stor pris på dette. Allerede 09.30 var halvparten av gjengen i gang med beachvolleyball. Mens mange andre var i styrkerommet. Noen dro på tennis og fikk instruksjon der. Mens noen var ute å jogget.

Noen dro på tennis og fikk instruksjon der

Også svømmebassenget ble brukt. 19 av 24 stk har også spilt padel tennis i dag. En morsom idrett som har skapt mye glede her nede. For noen har det også vært litt frustrasjon 🙂

24 stk har også spilt padel tennis

Allerede til lunsj hadde flesteparten gjennomført øktene sine. Etter lunsj var det mange som slappet av ved bassenget og ved stranden (velfortjent). Aksel tok seg en joggetur, mens noen spilte mer padel tennis.

Etter lunsj var det mange som slappet av

Turen her nede har vært veldig bra for alle parter. En flott gjeng å dra på tur med. Vi lærerne er veldig fornøyde med elevenes oppmøte, treningsvilje og oppførsel.

Hvordan er det å være på tur som lærer?

  1. En av lærerne skal handle i butikken og sier følgende: We are crazy Nordmenn, you know.
  2. Den andre læreren som taper i maxiyatzy og blir helt gæren og må vise sin sangstemme for dama i resepsjonen. Falskt som ……..
  3. En elev lobber elegant over den ivrige lærer. Tror han er høyere enn han er, og med en gang så skjønner han at denne ballen sliter han med, snur seg og løper mot ballen og glir rett inn i glasset. Til elevenes fornøyelse (og den andre læreren).
  4. Den andre læreren med mange års erfaring med treningsleir går fortsatt på samme smellen når det gjelder lunsj og middag. Kongen av pommes frites.

Viktig å ha det kjekt på tur

Viktig å ha det kjekt på tur.
Vi takker alle elevene for en flott tur.

T&S

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *